Makelaar Huis
<< Vorige

Kavelingen 76 VALTHERMOND
vraagprijs € 285.000,- k.k.
Status: Te koop



Net buiten Musselkanaal, op een markante locatie aan het oude spoor (buiten gebruik) van Ter Apel naar Stadskanaal en aan het water, is 'het Spoorhuis' gelegen. Deze onder architectuur gebouwde vrijstaande 'split-level semi-bungalow' is met recht uniek te noemen! Het pand is namelijk deels op het niveau van de straat en deels op het 'historisch' niveau gebouwd! In plaats van een verdieping, is er daarom een souterrain! Het gehele object meet circa 625m3 inhoud en biedt een woonoppervlak van circa 150m2! De woning is gelegen op een perceel van 830m2 eigen grond. Er zijn vele mogelijkheden voor bijvoorbeeld senioren, gezinnen, een praktijk/kantoor aan huis enzovoort! Daarnaast is de woning is door de praktische indeling en diverse mogelijkheden goed geschikt te maken voor bewoning door minder valide mensen. Gezien de ligging net buiten Musselkanaal, zijn ook alle voorzieningen binnen handbereik!

Indeling begane grond:
Binnenkomst via de overdekte entree. Ruime hal met garderobenis, meterkast en zeer fraaie cirkelvormige glazen aanbouw, waarin de trap naar het souterrain is geplaatst. Binnenkomst in de L-vormige woonkamer/keuken (totaal ca. 50m2) met voor een fraai uitzicht en achter een riant balkon dat uitkijkt over de eigen tuin. In de woonkamer is een haard aanwezig. De keuken is voorzien van een aanbouwkeuken in hoekopstelling met inbouwapparatuur. Vanuit de woonkamer is de slaapkamer (ca. 14m2) met aangrenzende badkamer (ca. 8m2) met bad, douche, wastafel en separaat toilet bereikbaar. De badkamer is tevens vanuit de keuken toegankelijk.

Souterrain:
Via de wenteltrap is het souterrain toegankelijk. Hier is een tweede ruimte van circa 27,5m2 aanwezig, welke momenteel wordt gebruikt als woonkeuken. De tuin is hier direct toegankelijk via openslaande tuindeuren. In de ruimte is een eenvoudige keuken aanwezig. In het souterrain bevinden zich tevens een separaat toilet, een tweede slaapkamer (ca. 14m2), een tweede badkamer met douche en wastafel, een riante bijkeuken (ca. 8m2) met stookruimte en diverse aansluitingen en een inpandige garage (ca. 22m2) met elektrische overhead deur.

In het souterrain zijn vele (woon)wensen te realiseren! Denkt u eens aan een praktijk of salon, een kantoor aan huis, dubbele bewoning of bijvoorbeeld een atelier! Van de inpandige garage is eenvoudig een derde slaapkamer te maken.

Buiten:
Door het niveauverschil tussen de voor- en achterzijde van de woning is de tuin een bijzonder geheel! Daarnaast is de woning ook nog eens aan de oude spoordijk (buiten gebruik) gelegen! Ook hier is het niveauverschil dus merkbaar. Er zijn diverse terrassen en er is bijzonder veel privacy. Er is een ruime omgang om achter de woning te kunnen komen (ook met de auto). In de tuin bevindt zich een ruime houten garage.

Bijzonderheden:
Dit object is volledig onder architectuur gebouwd en daarom uniek, er mag geen tweede van gebouwd worden. In 1993 is men aangevangen met de bouw. Het object is geheel in eigen beheer van de huidige eigenaar gerealiseerd. Het totale bouwproces heeft circa 1,5 jaar in beslag genomen. Het resultaat is een volledig traditioneel gebouwd object, dat door zijn degelijkheid en unieke karakter nog vele jaren woonplezier zal bieden! Meer informatie verstrekken wij u graag op ons kantoor of tijdens een uitgebreide rondleiding.
Laatst bekeken

Raadhuisstraat 32
WILDERVANK
Boerschaplaan 82
EMMEN
Frans Halslaan 31
MUSSELKANAAL
Weerdingermarke 11
NIEUW-WEERDINGE